Vijesti Sport 12. Kup Prnjavora: Dervenćani uspješni u ribolovu i spremanju paprikaša

12. Kup Prnjavora: Dervenćani uspješni u ribolovu i spremanju paprikaša

0

14017923_1243029365707100_404647384_n

Sportsko ribolovno društvo „Ukrinski cvijet“ iz Prnjavora, povodom Krsne slave Opštine Prnjavor „Preobraženja Gospodnjeg“, i ove godine organizovalo je 12. KUP Prnjavora u sportskom ribolovu „Prnjavor 2016“ u disciplini „lov ribe udicom na plovak“ i takmičenje ekipa u spremanju kotlića.

Među sedam ekipa koje su se takmičile u spremanju fiš-paprikaša, ekipa SRD “Ukrina“ Derventa, pod nazivom “Ribarnica“Milenijum“, zauzela je 3. mjesto.

Ekipa seniora u sastavu Grozdan Simikić, Stojan Davogić i Grozdan Simikić-U23 osvojila je 1. mjesto, u konkurenciji 15  timova. Pobjednik staze, odnosno ribolovac sa najviše ulova, bio je dugogodišnji uspješni sportski ribolovac Grozdan Simikić.