Sport Derventa Futsal 2017 Derventa Nektar futsal 2017: “NVB Family” bez greške, večeras na terenu seniori...

Derventa Nektar futsal 2017: “NVB Family” bez greške, večeras na terenu seniori grupa B i A

0

Trećeg dana odigrane su utakmice u seniorskog grupi C i u grupama A i C  veteranske konkurencije.

Ekipa “NVB Family”, sastavljena od nekoliko fudbalera Tekstilca, te igrača iz Dervente, Gračanice, Doboja i Ugljevika, pokazala je najviše i sa sve tri pobjede izborila plasman u osminufinala. Susret večeri odigrale su ekipe “Topling”, za koju nastupaju igrači iz Bugojna i okolnih gradova, i “Zamm” iz Olova, za koju su nastupili igrači MNK Centar iz Sarajeva i nekoliko igrača iz Olova. Četiri minute djelile su “Zamm” od prolaza u osminufinala, ali su vodstvo od 3:1 izgubili u nekoliko minuta. Igrači “Toplinga”, s igračem umjesto golmana u terenu, u ta četiri munuta dali su 3 gola i došli do pobjede od 4:3. “Drinić” nije mogla da se nosi sa kvalitetom koji su posjedovali igrači ove tri prvoplasirane ekipe.

U utakmicama veterana vidjelo se dosta golova i dobili smo četiri ekipe u četvrtfinalu.

Sve rasporede, rezultate i informacije o turniru “Derventa Nektar futsal 2017” pronađite OVDJE.

Rezultati grupe C (seniori) i grupa A i C (veterani) – srijeda (13.12.)
17,00:VPTŠ DOBOJ – AUTOMAT SERVIS BROD /vet./=2:2 ( 4:5)