Sport Derventa Futsal 2017 Derventa Nektar futsal 2017: Veliko iznenađenje, eliminisan prošlogodišnji pobjednik

0

Druge večeri osminefinala ekipa “Pilana Đurić” je, očekivano, sigurnom igrom savladala ekipu “Katić DOO” iz Usore u vrlo dobrom meču, dok je veoma neizvjestan duel bio između ekipa “DM montaže” iz Broda i “BiH AMK” iz Banovića, a završen je tijesnom pobjedom Brođana. U trećem meču ekipa “NVB Family” je takođe sigurnom igrom dobila ekipu iz “Sajo” iz Olova, tako da nije bilo iznenađenja u ovoj fazi takmičenja.

U prvom meču četvrtfinalne grupe ekipe “DM montaže” i “NVB Family” odigrali su pravu mušku utakmicu bez pobjednika, da bi u drugom susretu “Pilana Đurić” je bila bolja od Brođanja, tako das u o drugom polufinalisti odlučivali “Pilana Đurić” i “Family”.
“Pilani”, prošlogodišnjem osvajaču turnira, bio je dovoljan remi za polufinale dok je ekipi “NVB Family”, za koju su nastupili igrači iz više gradova (Gračanica, Derventa, Modriča, Ugljevik , Doboj), bila potrebna pobjeda.

Sredinom prvog poluvremena Husejnović postiže gol za “NVB Family”, dok “Pilana” pogađa stativu i prečku, a u zadnjih 5 minuta primorani su ubaciti igrača umjesto golmana. Minut prije kraja Milaković susreta presijeca jednu loptu i šalje je u prazan gol za pobjedu od 2:0 i plasman u polufinale.

Dobili smo i finalistu turnira veterana, to je “Feromaster” za koju nastupaju igrači iz Banja Luke.

Sve informacije o turniru pronađite OVDJE, a fotografije OVDJE.