Vijesti Sport Druga futsal liga: Poraz od komšija

Druga futsal liga: Poraz od komšija

0

Na utakmici 7. kola Druge lige RS u futsalu snage su odmjerili ekipe iz Dervente i Doboja.

derventa futsal 2014

U prvim sekundama meča Derventa postiže gol. Uigranu akciju završio je Marić. Ubrzo Marić duplira za vodstvo Dervenćana, što goste primorava da igraju sa igračem umjesto golmana. Dugo je domaća odbrana odoljevala ekipi iz Doboja, a nakon greške domaćina Sofrić smanjuje vodstvo. Odmah nakon tog gola Đuričić povećava vodstvo Dervente. To je bilo gotovo sve od domaće ekipe, a gosti s igračem u polju pritišću derventsku odbrani i čekaju grešku. Krajem prvog dijela Doboj je izjedančio rezultat.

U drugom poluvremenu ista slika na terenu, Dervenćani se brane i čekaju grešku Dobojlija, a ovi i kad je naprave domaćin nije poentirao. Sredinom drugog poluvremena gosti postižu dva gola i dolaze u vodstvo. Zadnjih pet minuta domaćin je krenuo s igračem u polju, pritiskao goste , ali nije uspio postići gol, dok su gosti postigli jedan za konačnih 3:5.

U 8. kolu Derventa je domaćin ekipi KMF Mladost iz Teslića, a utakmica je na rasporedu početkom februara kad je na programu drugi dio prvenstva. Slijede susreti Kupa RS, a u prvom kolu Derventa je domaćin ekipi Obilić iz Prnjavora a utakmica se igra 24.01..

KMF DERVENTA-KMF DOBOJ = 3:5; (3:2)

Sportska dvorana Derventa. Gledalaca 30. Sudije: Skakić i Gigović iz Gradiške. Strijelci: Marić 2 i Đuričić za Derventu, Sofrić 2, Đukić 2 i Nikić za Doboj.

KMF DERVENTA: Aleksić, Plisnić , Simić S., Đuričić, Simić Ž., Brković M., Brković S., Đekić i Vujičić .
KMF DOBOJ: Bogdanović, Dujković, Đukić, Nikić, Bećarević, Sofrić, Ristić i Radomirović.