Vijesti Sport Mjesne zajednice “Derventa 2017”: Odigrane utakmice drugog kola

Mjesne zajednice “Derventa 2017”: Odigrane utakmice drugog kola

0
Sinoć je odigrano novih deset utakmica na turniru mjesnih zajednica opštine Derventa. Najbolji susret dana je bio i prvi susret programa, u kojem je Donja Lupljanica golom u zadnjem minutu  savladala Derventu II. Veoma napeto je bilo u meču Pojezna i Donji Cerani. Ekipa iz Pojezne vodila sa 3:0, da bi u drugom poluvremenu Cerančani dali dva gola, ali nisu mogli do boda. Odlične dvije ekipe smo imali u meču Osinje i ponovo Derventa II, ali Osinjani su bili više skoncetrisani i zasluženo dobili ovaj susret.

Zaostale utakmice drugog kola i utakmice trećeg kola su na programu u nedelju 02.07.

Rezultate prvog kola pronađite OVDJE.

NEDELJA 18.06. – II KOLO
17,10: DONJA LUPLJANICA – DERVENTA II = 4:3 / I kolo / 4:3Bković M. 3, Kukić Lj. – Ćorić De 2, Ćorić Da.

17,45: POJEZNA – DONJI CERANI=3:2