Vijesti Sport Odbojka: Dervenćanke igrale samo jedan set

Odbojka: Dervenćanke igrale samo jedan set

0

Šesti uzastopni poraz odbojkašice Dervente zabilježile su protekog vikenda na gostovanju u Sokocu.

Dervenćanke su jako dobro započele ovaj meč i u prvom setu slavile ubjedljivom razlikom. Ipak, bilo je to sve što su igračice Vlade Kovačevića pokazale u ovom meču jer su naredna tri seta domaće igračice dobile bez većih problema.

U narednom kolu Derventa, koja zauzima osmo mjesto od ukupno 10 ekipa, gostuje u Gradiškoj.

Prva liga RS, 9. kolo: OK Glasinac – OK Derventa 3:1 (15:25, 25:18, 25:20; 25:17)
Sportska dvorana u Sokocu. Sudije Babić i Rudić. OK Derventa: Tadić, Tutnjević, Makivić, Malić Marija, Malić Magdalena, Holovka, Kovacević, Gavrilović, Hrustić, Babić. Trener Vlado Kovačević.