Vijesti Sport Odbojka: Konačno pobjeda Dervenćanki!

Odbojka: Konačno pobjeda Dervenćanki!

0

Odbojkašice Dervente prekinule su ovog vikenda seriju poraza koja traje još od trećeg kola i pobjede nad Ljubinjem, te tako došle do važnog trijumfa u borbi za opstanak.

Nakon velike borbe u prvom setu, domaće igračice su potpuno nadigrale gošće iz Istočnog Sarajeva u drugom, te tako stigle do sigurne prednosti.

Gostujuće igračice se “dižu” u zadnjem setu, ali im Dervenćanke ne dozvoljavaju povratak u igru i zasluženo slave sa ubjedlivih 3:0, nakon dosta borbe u trećem periodu igre.

U narednom kolu OK Derventa gostuje u Obudovcu.

Prva liga RS, 14. kolo: OK „Derventa“ – OK „Slavija“ 3:0 (25:23;25:12;25:22). Sportska dvorana u Derventi. Sudije Cvišić i Čarakovac iz Kozarske Dubice.