Vijesti Sport Omladinska liga BiH: Juniori Tekstilac Korta “brojali” do deset

Omladinska liga BiH: Juniori Tekstilac Korta “brojali” do deset

0
kadeti tekstilac
Kadetska selekcija FK Tektilac Kort

Juče su novu sezonu otvorili juniori i kadeti FK Tekstilac Kort i to protiv vršnjaka FK Ilićka iz Brčkog.

Kadetska selekcija poražena je rezultatom 2:4, iako je već u 5. minutu imala dva gola prednosti zahvaljujući Živkoviću. Ipak, gosti stižu do izjednačenja već u prvom poluvremenu, a u nastavku i do pobjede. Trostruki strijelac za goste bio je Mišković.

Zbog proceduralnih grešaka juniori Ilićke meč su počeli sa 10 igrača, a od sredine nastavka igrali su sa devet. Imajući to u vidu, ne čudi da je pitanje bilo samo koliko će lopti završiti u mreži gostiju. Ipak, izdržali su gotovo do kraja prvog poluvremena, ali više nisu mogli. „Krojači“ su brojali do deset, po dva gola su postigli Simić i Đekić, dok su po jednom mrežu zatresli Gostimirović, Vukićević, Kremić, Vujičić, Todorović i Reljić.

Juniori: Kovačević D, Petrić, Jaćimović, Vugdalić, Savović, Đekić, Kovačević M, Simić, Reljić, Todorović, Vujičić. Igrali su još i Vasić, Kremić, Bojka, Vukićević, Gostimirović.

Kadeti: Miličić, Hamzić, Savović, Trivić, Stanić, Vukadinović, Malić, Eminović, Ćorić, Mićić, Živković. Igrali su i Simić, Gostimirović, Mitrović.