Vijesti Sport PFL Doboj: Derventski predstavnici bez bodova

PFL Doboj: Derventski predstavnici bez bodova

0

Derventski predstavnici u Područnoj fudbalskoj ligi Doboj nisu imali previše uspjeha u 23. kolu.

Borac iz Osinje poražen je na gostovanju u Crkvini. Domaća ekipa do ključne prednosti od 3:0 stigla je u prvom poluvremenu, ali su se Osinjani vratili u meč početkom nastavka, golovima Brkića i Dragana Novića u 53. i 55. minuti. Ipak, igrači Crkvine nisu dopustili preokret, već su novim golom potvrdili tri boda.

Lužančani nisu imali previše sreće protiv vjerovatno novog prvaka ove lige Vučijaka iz Majevca. Gosti su do prednosti od tri gola stigli već nakon prvih 45 minuta, da bi u nastavku počasni pogodak za domaće postigao Kojić. Obje ekipe su od 37. minute igrale sa igračem manje zbog obostranog isključenja Pivaša i Stanišića.

Osinjani u narednom kolu dočekuju Rudar iz Stanara, a Lužančani gostuju u susjednom Liješću.

FK Crkvina – FK Borac (O) 4:2 (3:0). Sudija Damir Smajlović. Igralište Crkvine. FK Borac (O): Kulaga, Lukić (od 44. Đukić), Nović G, Savić, Vujičić, J. Gojić, Brkić, Turudić, Nović D, Vaslić (od 46. Pijetlović), Popović (od 80. Mikerević).

FK Borac (BL) – FK Vučijak 1:3 (0:3). Igralište u Bosanskim Lužanima. Sudija Dario Antić. FK Borac (BL): Mikač, Savić N, Pećić N, Savić S, Simić, Kojić, Pećić B, Marinković, Ćorić, Mihajlović (od 56. Đukić), Pivaš.