Vijesti Sport PFL Doboj: Lužančani do prve pobjede u proljećnom dijelu sezone

PFL Doboj: Lužančani do prve pobjede u proljećnom dijelu sezone

0

Derventski predstavnici u Područnoj ligi Doboj proteklog vikenda, u okviru 17. kola, zabilježili su po poraz i pobjedu.

Golovima Ćorića u 65. i Grozdanića u 81. minutu, Borac iz Bosanskih Lužana ostvario je prvu pobjedu u proljećnom dijelu sezone protiv Bratstva iz Donje Dubice. Uprkos isključenju Marinkovića u 22. minutu, te kratkotrajnom izjednačenju domaćih u 78. minutu, Lužančani su upisali važne bodove na gostovanju.

Na gostovanju u Kožuhama, kod drugoplasiranog Hajduka, Osinjani su poraženi golovima Vasića u prvom i Živanovića u drugom dijelu.

U narednom kolu u Osinji gostuje Pelagićevo, a u Lužanima Trebavac.

FK Bratstvo – FK Borac (BL) 1:2 (0:0). Igralište Bratstva. Sudija Trivunović Borislav iz Broda. FK Borac (BL): Mikač, Savić N, Pećić N, Kojić, Savić S, Pivaš, Simić, Ćorić (od 85. Mihajlović), Budeša, Grozdanić, Marinković.

FK Hajduk – FK Borac (O) 2:0 (1:0). Igralište Poljice. Sudija Jović Bojan iz Doboja. FK Borac (O): Kulaga, Ćorić, Nović, Vasilić, Gojić J, Brkić, Gojić Đ, Rudonjić, Vujičić, Turudić, Đukić. Igrali su i Kljajić, Marković i Pijetlović.