Vijesti Sport PFL Doboj: Lužanski Borac ubjedljiv, Osinjani poraženi – VIDEO

PFL Doboj: Lužanski Borac ubjedljiv, Osinjani poraženi – VIDEO

0

U osmom kolu Područne lige Doboj derventski predstavnici zabilježili su pobjedu i poraz.

Lužanski Borac bio je ubjedljiv na svom terenu protiv ekipe Crkvine. Vodstvo nakon prvog poluvremena osigurali su Budeša i Marinković, da bi u nastavku uslijedila prava goleada u režiji dvostrukog strijelca Zarića, Marinkovića i Kojića, koji je postigao veoma atraktivan pogodak (pogledati video).

Nakon prvog trijumfa u prošlom kolu, Osinjani su poraženi u Donjoj Dubici. Prednost domaćih poništio je Gojić u 36. minutu, ali je ekipa Bratstva u drugom poluvremenu došla do trijumfa.

FK Borac (BL) – FK Crkvina 6:0 (2:0). FK Borac: Mikač, Savić, Bašić, Kojić, Makivić (od 67. Trutina), Simić, Ćorić (od 60. Pećić), Budeša, Zarić, Marinković, Kukić (od 70. Ivković).

FK Bratstvo – FK Borac (O) 2:1 (1:1). FK Borac: Kulaga, Nović, Ćorić, Vasilić, Đukić, Vujičić, Gojić (od 85. Lukić), Kljajić, Turudić, Radanović (od 59. Šogorović), Marković.