Vijesti Sport PFL Doboj: Pobjeda i poraz derventskih predstavnika, slijedi derbi dva Borca

PFL Doboj: Pobjeda i poraz derventskih predstavnika, slijedi derbi dva Borca

0

Derventski predstavnici u Područnoj ligi Doboj ostvarili su u 21. kolu polovične rezultate.

Lužančani su ponovo bili raspoloženi, pa su tako stigli do četvrte pobjede u posljednjih pet kola, uz jedan remi. Mrežu gostiju iz Stanara u periodu od 21. do 28 minuta tresli su Đukić, Miljić i Kojić, pa je već nakon prvog dijela bilo jasno da bodovi ostaju u Bosanskim Lužanima. U nastavku su gosti postigli i počasni gol, da bi goleadu zaključio Kojić svojim drugim pogotkom.

Osinjani su nakon dobrog prvog poluvremena u nastavku doživjeli pad u igri, što je Trebavac iskoristio i sa dva pogotka došao do trijumfa.

U narednom kolu u Osinji se igra lokalni derbi dva Borca.

FK Borac (BL) – FK Rudar Stanari 4:1 (3:0). Igralište u Lužanima. Sudija Boško Dubov. FK Borac (BL): Mikač, Pećić N, Simić, Kojić, Pećić B. (od 88. Ivković), Ćorić, Miljić, Budeša, Đukić, Kukić, Marinković.

FK Trebavac Vranjak – FK Borac Osinja 2:0 (0:0). Igralište Trebavca. Sudija Dejan Lazić. FK Borac (O): Kulaga, Ćorić, Nović, Đ. Gojić, Vaslić, Đukić, Lukić (od 75. Majstorović), Savić, Brkić, Turudić, J. Gojić.