Vijesti Sport PFL Doboj: Uspješan vikend za derventske predstavnike

PFL Doboj: Uspješan vikend za derventske predstavnike

0

Derventski predstavnici u 18. kolu Područne lige Doboj su imali dosta uspjeha.

Publika u Osinji uživala je u pravoj goledadi koju su fudbaleri „Borca“ priredili u susretu sa ekipom „Pelagićevo“. Golovim Jugoslava Gojića, Brkića i Vujičića, Osinjani su već u prvom dijelu došli do velike prednosti od 3:0. Gosti početkom nastavka smanjuju zaostatak, ali Gojić svojim drugim pogotkom u 64. minutu potvrđuje pobjedu. Iako su gostujući igrači uspjeli postići još jedan gol, više od toga nisu mogli – 4:2.

Lužančani su pred svojim navijačima savladali Trebavac, golom Ćorića u 43. minutu. U nastavku su igrači Borca mogli i do ubjedljivije pobjede, ali sa bijele tačke nije bio precizan Nedo Pećić.

U narednom Lužančani dočekuju „Kladare“, a Osinjani gostuju kod ekipe „Skugrić 1964“.

Borac (O) – Pelagićevo 4:2 (3:0). Igralište Centar. Sudija Bukejlović Milan. FK Borac (O): Turudić, Gojić Đ, Nović, Ćorić, Vasilić, Lukić, Savić, Vujičić, Gojić J, Brkić, Popović. Igrali su i Bogdan, Majstorović, Marković.

Borac (BL) – Trebavac 1:0 (1:0). Igralište u Lužanima. Sudija Trivunović Borislav. FK Borac (BL): Mikač, Savić N, Bojanović, Pećić, Kojić, Savić S, Ćorić, Miljić, Budeša, Pivaš. Igrao je i Mihajlović.