Vijesti Sport PFL/MFL: Poraz Osinjana, Lužančani do pobjede nakon preokreta

PFL/MFL: Poraz Osinjana, Lužančani do pobjede nakon preokreta

0

U okviru 20. kola Područne fudbalske lige (PFL) Doboj osinjski “Borac” gostovao je kod drugoplasiranog “Hajduka” iz Kožuha, gdje je zabilježio poraz rezultatom 3:0. Domaća ekipa je na taj način ostala u trci za prvim mjestom.

Fudbaleri “Borca” iz Bosanskih Lužana osvojili su tri boda na gostovanju u Bušleticu u okviru 19. kola Međuopštinske fudbalske lige Doboj i to poslije preokreta. Nakon prvog poluvremena “BSK” je imao minimalno vodstvo, ali u drugom poluvremenu, golovima Budeše i Makivića, Lužančani dolaze do pobjede.

Kalenderovački “27. juli” savladao je “Zborište” na svom terenu, dok je poježanski “4. juli” poražen kod kuće od “Poleta”.