Vijesti Sport Područna liga Doboj: Pobjeda i poraz za derventske predstavnike na startu proljećnog...

Područna liga Doboj: Pobjeda i poraz za derventske predstavnike na startu proljećnog dijela

0

Ovog vikenda odigrano je 14. kolo Područne lige Doboj, a u proljećni dio sezone derventski predstavnici ušli su u različitom raspoloženju.

Osinjani su pred svojim navijačima, golovima Ćorića i Šogorovića u nastavku, savladali rivala iz Liješća.

Lužančani su poraženi od Hajduka iz Kožuha, ekipom koja se tim trijumfom na vrhu tabele izjednačila sa vodećim Vučijakom. Utakmicu je uveliko odredilo isključenje Simića na samom početku utakmice, što su gosti iskoristili i već u prvom dijelu riješili pitanje pobjednika.

U narednom kolu Osinjani gostuju kod Mladosti u Dobrinji, a Lužačani u Pelagićevu, kod istoimene ekipe.

FK Borac Osinja – FK Liješće 2:1 (0:0). Sudac Dejan Bjeličić. Strijelci: Slaven Ćorić, Saša Šogorović. FK Borac Osinja: Kulaga, Vaslić, Đ. Gojić, D. Nović, Ćorić, Lukić, G. Nović, Brkić, Pijetlović, Rudonjić, J. Gojić.

FK Borac B. Lužani – FK Hajduk Kožuhe 0:3 (0:3). Sudija Goran Pavić. Stijelci: Stevanović u 8. i 42, Gostić u 8. minutu. FK Borac (BL): Đukić, Savić, Simić, Bojanović, Pećić N, Makivić, Pivaš, Pećić B, Ćorić, Bašić, Savić. Igrali su i Budeša, Ivković i Trutina.