Vijesti Sport Premijer liga BiH: Odbojkašice pružile slab otpor prošlogodišnjim šampionkama

Premijer liga BiH: Odbojkašice pružile slab otpor prošlogodišnjim šampionkama

0

odbojka

Odbojkašice “Dervente” su u okviru osmog kola Premijer lige BiH zabilježile sedmi poraz. Ovog puta bolja je bila ekipa “Bimal Jedinstva” iz Brčkog, prošlogodišnji šampion, rezultatom 3:0 (1. set 22:25; 2. set 15:25; 3. set 12:25). Nedoumice oko pobjednika nije bilo, a značajniji otpor Dervenćanke su pružile samo u prvom setu.

Premijer liga BiH, 8. kolo: OK Derventa – OK Bimal Jedinstvo  3:0 (22:25; 15:25; 12:25)
OK Derventa: Tutnjević, Makivić, Tadić, Žarić, Bajić, Ninković, Kojić, Babić, Kovačević, Malić, Hrustić.