Vijesti Sport Premijer liga: Odbojkašicama set u Višegradu

Premijer liga: Odbojkašicama set u Višegradu

0

Odbojkašice OK „Derventa“ poražene su od višegradske “Drine HE” rezultatom 3:1.

U prvom setu sve je je išlo od ruke domaćoj ekipi, tako da su Višegrađanke dobile taj period igre rezultatom 25:12, dok su Dervenćanke u narednom setu slavile nakon preokreta, izjednačivši rezultat u setovima. Nažalost, u sljedeća dva seta nije bilo dileme oko pobjednika, pa su Višegrađanke stigle do četvrte pobjede u prvenstvu.

Premijer liga BiH, 9. kolo: OK “Drina HE” – OK “Derventa 3:1 (25:12, 23:25, 25:14, 25:15)
OK Derventa: Tutnjević, Makivić, Tadić, Žarić, Bajić, Ninković, Kojić, Babić, Kovačević, Malić, Hrustić.