Vijesti Sport Pripreme 2017/18: Tekstilac poražen u Modriči

Pripreme 2017/18: Tekstilac poražen u Modriči

0

Tekstilac je večeras u Modriči odigrao treći prijateljski susret u okviru priprema za predstojeću sezonu, ujedno i najlošiji do sada.

Već nakon uvodnih desetak minuta susreta domaća ekipa vodila je 2:0, a oba pogotka Modričani su postigli nakon udaraca iz ugla. „Krojače“ u igru vraća lijepim pogotkom novopridošli napadač Perić sredinom prvog dijela, ali već do kraja poluvremena ambiciozni drugoligaš postiže gol za, ispostaviće se, konačni rezultat – 3:1.

Tekstilac je u nastavku pokušavao stići do povoljnijeg rezultata, ali nekoliko dobrih situacija nije realizovao u svoju korist.

FK Modriča Maxima – FK Tekstilac Kort 3:1 (3:1)
Stadion “DR Milan Jelić”.
FK Tekstilac: Pećić, Rastović, Jolović, Ćorić, Marić, Komlenović, Đuričić, Milaković, Duspara, Zarić, Perić. Trener Marko Stojić.