Vijesti Sport Sjedeća odbojka: OKI Derventa poslije gostovanja u Bijeljini, danas dočekuje Prijedor

0

Igrači OKI Derventa gostovali su proteklog vikenda u Bijeljini, gdje su u okviru 9. kola Prve lige RS doživjeli od ekipe Semberije na početku proljetnog dijela prvenstva.

Iako su na put otišli bez trojice povrijeđenih igrača, Dervenćani su u prvom setu iznenadili domaćine i poveli rezultatom 1:0. Međutim, više od toga nisu uspjeli da ostvare, a neuspijeli pokušaj da se napravi preokret u četvrtom setu, značio je da naši odbojkaši nisu uspjeli da osvoje bod u Bijeljini.

U sledećem kolu koje se igra u četvrtak ekipa Dervente dočekuje ekipu Kozare iz Prijedora, a utakmica se igra u večernjem terminu u 20,00 časova u sali OŠ Nikola Tesla u Derventi.

OKI Semberija Bijeljina – OKI Derventa 3:1 (21:25, 25:17, 25.14, 25:20). OKI Derventa: D. Kulaga, Borojević, N. Vidaković, P. Vidaković Č. Pećić, Savković, Todorić, S. Kulaga.