Vijesti Sport Tekstilac testirao Krupu

Tekstilac testirao Krupu

0

U generalnoj probi pred nastavak sezone u Premijer ligi BiH fudbaleri Krupe savladali su Tekstilac.

Već u sedmom minutu Krupa je došo do vodstva. Šamara je izveo korner, a Petar Banović bio je najviši u skoku, i udarcem glavom sa 6-7 metara matira Pećića. U 44. minutu domaćin povećava vodstvo, a strijelac je ponovo Banović udarcem glavom nakon centaršuta Šamare. Gotovo identično kao kod prvog gola, s tim da je ovaj put bilo iz igre, a ne nakon prekida.

I u nastavku meča Krupa je gospodarila terenom, viđeno je nekoliko dobrih prilika pred golom Tekstilca, ali izostala je prava realizacija, sve do 75. minuta, kada je majstorski pogodio Galešić.

Ovo je bio drugi pripremni susret derventskog prvoligaša, a prethodno je poraz zabilježen od Poleta iz Broda.

Krupa – Tekstilac 3:0 (2:0). Strijelci: 1:0 Banović (7), 2:0 Banović (44), 3:0 Galešić (75).

Krupa: Fejzić, Makitan, Nikodijević, Aleksić, Maksimović, Savić, Dujaković, Marjanović, Galešić, Šamara, Banović. Još su igrali: Kutić, Vukotić, Dabić, Mirosavljević, Gvozdenović, Glamočić.

Tekstilac: Pećić, S. Brković, Duspara, Jolović, Kovač, Đekić, Đuričić, Simić, M. Brković, Susaković, D. Vukadinković. Još su igrali: Vugdalić, Reljić, Eminović, Ćorić, Da. Vukadinović, Vujičić.