Vijesti Sport Tekstilcu bod iz Janje

Tekstilcu bod iz Janje

0

Tekstilac je u 20. kolu Prve lige RS podijelio bodove sa Podrinjem, odigravši rezultatom 0:0.

tekstilac janja

Sa osvojenim bodom više mogu biti zadovoljni u taboru Tekstilca, jer su na gostovanje u Janju otputovali nekompletni. Ipak, startna postava uspjela je meč do kraja odigrati borbeno i taktički, bez izmjena i javnih opomena, te time bod iz Janje dobija još više na značaju.

Blagu inicijativu na početku susreta imali su domaći koji su već u prvim minutama zaprijetili preko iskusnog Jusufovića, dok je Tekstilac najbolju šansu u prvom poluvremenu propustio kada je odličan udarac Glišića odbranio golman Podrinja.

Drugi dio utakmice ponudio je nešto otvoreniju igru obje momčadi, ali do kraja susreta mrežu su mirovale i rezultat je ostao nepromijenjen.

Tekstilac u narednom kolu dočekuje ekipu Drine HE koja je u ovom kolu postigla pet golova protiv Krupe, no i dalje se bori za opstanak.

FK “Tekstilac”: Plisnić – Jolović, Vujanić, Rastović, Prljeta – Komlenović, Milaković, Gojić, Đukić, Susaković – Glišić