
На јуче одржаној Васкршњој радионици у организацији Кола српских сестара „Царица Милица“ изабрана су три најљепше украшена јаја и три најљепша цртежа са васкршњим мотивима.
Јаја су најљепше украсили Милица Лазаревић, Андреа Боројевић и Лара Ћетковић, док су најљепше цртеже нацртали Стефани Станић, Валентина Лазаревић и Кристина Драгојевић. Сви они ће данас бити награђени након васкршње молитве.
О најбољим радовима одлучивао је жири у саставу Емина Башић, Милијана Жунић, Вишња Лазић и Вук Пијетловић.
Подсјећамо, дервентски малишани јуче су на платоу храма Успења Пресвете Богородице својим креацијама украсили више од 1.500 обојених јаја.
Дервента Кафе




