Vijesti Društvo Након палионице за свијеће слиједи наставак изградње Светосавског дома у комплексу Старе...

Након палионице за свијеће слиједи наставак изградње Светосавског дома у комплексу Старе цркве

0

Постављањем фасаде завршена је изградња палионице за свијеће са мртвачницом у комплексу Старе цркве.

Комплетан објекат завршен, а идућих дана слиједи наставак изградње Светосавског дома, открио је свештеник Љубиша Новић.

Дом ће имати од 150 до 200 мјеста за сједење и биће мултифункционалан, а заједно са палионицом за свијеће, мртвачницом, звоником и храмом чиниће јединствен комплекс.

Сви који желе помоћи изградњу и завршетак комплекса могу се обратити на 066 747 886.

Дервента Кафе

 

OSTAVITI ODGOVOR

Please enter your comment!

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije portala Derventa Cafe. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja, provociranja i drugih oblika neprihvatljivog ponašanja.

Portal Derventa Cafe zadržava pravo da obriše komentare bez bilo kakve najave i objašnjenja te da preda podatke o IP adresama nadležnim institucijama u slučaju zahtjeva.

Please enter your name here