Vijesti Kultura i obrazovanje Фестивал етно пјесме у суботу

Фестивал етно пјесме у суботу

0

Овогодишњи “Фестивал етно пјесме – Дервента 2024” одржаће се у суботу (14. септембра) са почетком у 19 часова на Тргу православља.

Концерт пјевачких група ће бити се одржава у оквиру обиљежавања Дана српског јединства, слободе и националне заставе а у организацији Српског културно – умјетничког друштва “Дервента”.

Поред женске пјевачке групе домаћина фестивала, наступиће и пјевачке групе СПКД “Просвјета” Прњавор, ОШ “Свети Сава” Бањалука, ЦКУД “Лепа Радић” Градишка, КУД “Петар I Карађорђевић” Мркоњић Град и пјевачка група “Наша будућност” Илова.

Организатори остављају могућност да ће у случају временских непогода фестивал одржи у Центру за културу.

Дервента Кафе

OSTAVITI ODGOVOR

Please enter your comment!

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije portala Derventa Cafe. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja, provociranja i drugih oblika neprihvatljivog ponašanja.

Portal Derventa Cafe zadržava pravo da obriše komentare bez bilo kakve najave i objašnjenja te da preda podatke o IP adresama nadležnim institucijama u slučaju zahtjeva.

Please enter your name here