Vijesti Sport Bez bodova na domaćem terenu

Bez bodova na domaćem terenu

0

FK “27. juli” iz Kalenderovaca danas je u okviru 3. kola Međuopštinske lige Doboj ugostio FK “Borac” iz Kotorskog. Konačan rezultat nakon 90 minuta nadigravanja, “27. juli” – “Borac” 1:4 (Poluvrijeme 0:2). Jedini pogodak za “27. juli” postigao je Suzan Brković u 68. minuti.

Bez bodova na domacem terenu

Utakmica je odigrana na pomoćnom Tekstilčevom stadionu pred nešto manje od stotinjak gledalaca. Svih 90 minuta proteklo je u maksimalno fer i korektnoj atmosferi za koju su zaslužne obe ekipe, i sudijska trojka iz Doboja.

Ekipa FK “27. juli” je nastupila u sledećem sastavu: Kovačević Dinko, Malić M., Kukić B. (Udovičić G.), Kovačević Darko, Aksentić, Legin, Bjelošević, Bašić, Subić, Brković, Popović (Udovičić R.). U narednom kolu Kalenderovčani idu u goste kod FK “4. juli” iz Pojezne.