Vijesti Sport “Borac” iz Osinje pobjednik četvrtog Memorijalnog turnira “Dejan Majstorović – Dejo”

0

Pobjednik četvrtog Memorijalnog turnira “Dejan Majstorović – Dejo”, održanog u nedjelju na igralištu “Centar”, je ekipa osinjskog “Borca”.

Osinjani su u uvodnom meču prvo savladali “Trebavu” ubjedljivim rezultatom 5:1, da bi potomo snage odmjerili sa ekipom “Hajduka” iz Kožuha, koji je savladao ekipu “Ukrine” iz Čečave (3:0).

Nakon prvih 45. minuta finalnog susreta nije bilo pogodaka, ali već na početku nastavka Popović doveo Osinjanje u vodstvo. Ipak, ekipa “Hajduka” vrlo brzo poravnava rezultat preko Tomića, da bi u 57. minuti gostujući igrač Katanić postigao auto-gol i Osinjanima osigurao trijumf.

Turnir, kojeg je otvorio odbornik Branko Katanić, se organizuje u znak sjećanja na mladog fudbalera Borca iz Osinje Dejana Majstorovića koji je tragično preminuo tokom utakmice četvrte lige Republike Srpske “Bratstvo” Donja Dubica – “Borac”.