Vijesti Sport Borac m:tel očekivano slavio u Derventi

Borac m:tel očekivano slavio u Derventi

0

Rukometaši Borca m:tel savladali su Derventu rezultatom 34:24.

Domaći rukometaši držali su se u egalu dvadesetak minuta, ali kada je Borac odmakao na 12:9 počeo je graditi razliku koja je na poluvremenu iznosila pet golova – 16:11.

Borac je u istom ritmu nastavio i u drugom poluvremenu i stigao do dvocifrene prednosti 30:20, a onda rutinski priveo utakmicu kraju i slavio 34:24.

Derventa je i dalje na začelju tabele sa samo jednim trijumfom u sezoni i već je izvijesno da će naredne sezone igrati u Prvoj ligi RS.