Vijesti Sport Čak 5 golova u mreži gostiju

Čak 5 golova u mreži gostiju

0

FK Tekstilac je u subotu ugostio i porazio FK Naprijed iz Banja Luke sa visokih 5:1. Ovom pobjedom Tekstilac je osvojio 3 nova boda, čime je sačuvana prva pozicija na tabeli i zadržana minimalna prednost od jednog boda u odnosu na drugoplasiranu Krupu.

Domaćini su svih 5 golova postigli u prvom poluvremenu, tačnije u prvih 38 minuta igre.

Golove za Tekstilac su postigli Duspara, Susaković i Despotović. Duspara je u prvih 10 minuta igre loptu popsremio čak dva puta iza gostujućeg golmana, u 2. i 10. minuti. Pored Duspare, u listu strijelaca se dva puta upisao i Susaković u 11. i 38. minut, dok je Despotović loptu pospremio u protivnički gol u 22. minuti.

Jedini gol gostujuća ekipa je postigla u 30. minuti, a u listu strijelaca se upisao Dojčinović.

FK Tekstilac: Plisnić, Đukić, Popadić (od 78. minuta Ćorić), Komlenović, Jolović, Simić, Gojić, Despotović (od 73. minuta Marić), Šešelj, Duspara (od 61. minuta Rastović), Susaković. Trener: Mitar Lukić.

FK Naprijed: Stjepanović, Dojčinović, Rakić, Babić, Kutić, Kovačević (od 57. minuta Miljić), Đurđić (od 75. minuta Zeljković), Ivić (od 78. minuta Kovačević), Blagoja, Inđić, Savić, Sablić. Trener: Stanić.