Vijesti Sport Derbi juga pripao Poježanima

Derbi juga pripao Poježanima

0

Poježanski „4. jul“ savladao je osinjski „Borac“ u okviru 1. kola Kupa GFS Doboj nakon izvođenja jedanaesteraca nakon efikasnog susreta koji je u regularnom dijelu završio rezultatom 3:3.

Ekipa Osinje je već u prvih petnaest minuta igre stigla do velike prednosti golovima Šogorovića i Majstorovića, da bi potom Radanović smanjio prednost komšija. Ipak, do kraja prvog dijela Osinjani drugim golom Šogorovića ponovo dolaze do prednosti od dva pogotka, pa se u tom trenutku činilo da će iskusnija ekipa Borca u naredno kolo.

Ipak, Ilić i Panzalović u nastavku susreta donose izjednačenje „4. julu“, a kako u zadnjih 20 minuta nije bilo promjene rezultata, izvođeni su jedanaesterci nakon kojih su srećniji i spretniji bili domaći.

U drugom kolu Kupa „4. jul“ će imati težak protiv majevačkog “Vučjaka”.

Kup GFS Doboj, 1. kolo: FK „4. juli“ – FK „Borac“ 3:3 (1:3). Igralište Lavulji. Sudija Zoran Tepić.

FK „4. juli“: Zemunović, Blatešić N, Vajić, Katanić, Panzalović, Marković, Stjepanović, Ilić, Radanović, Đekanović, Blatešić S (od 54. majstorović).

FK „Borac“: Brkić, Ćorić, Nović (od 47. Bojanović), Nagradić (od 50. Stanić), Lukić, Trivunović, Stanić, Zemunović, Delić, Šogorović, Majstorović.