Vijesti Sport Dervenćani upisali treću uzastopnu pobjedu

Dervenćani upisali treću uzastopnu pobjedu

0

U utakmici 3. kola II lige RS u futsalu, gdje je ekipa Dervente dočekala ekipu iz Kotor Varoša, nije viđena kvalitetna futsal predstava ali zato jeste bila neizvjesna do kraja. Prvo poluvrijeme završeno je vodstvom domaćina od 2:1, da bi odmah na početku drugog gosti izjednačili.

KMF Derventa

Mreže su mirovale do zadnjih 5 minuta kada Dervenćani postižu dva gola u jednoj minuti, a već u narednoj gosti sa igračem u polju umjesto golmana smanjuju na ispostavilo se na kraju, konačnih 4:3. Iako je pružila slabu partiju, ekipa KMF Dervente, zabilježila je i treću pobjedu iz tri utakmice i sljedeći vikend gostuje kod KMF Banja Luka, koja takođe ima sve tri pobjede.

KMF “Derventa” – KMF “Kotor Varoš” 4:3, Poluvrijeme (2:1)

Sportska dvorana Derventa. Gledalaca oko 100. Sudije: Radić i Nišić iz Šamca. Strijelci: Simić 2, Bašić i Pivaš za Derventu, Nedić,Tabaković i Bašić za Kotor Varoš.

Derventa: Aleksić, Kukić, Bašić, Đuričić, Kojić, Railić, Dragosavljević, Trutina, Pivaš, Simić, Gojić.

Kotor Varoš: Kutić, Nedić, Beharić, Maksimović, Stupar, Bašić, Maletić, Malijević, Hadžiselimović, Tabaković, Đukić, Janković.