Vijesti Sport Dervenćani u polufinalu

Dervenćani u polufinalu

0

Učenici Srednjoškolskog centra „Mihajlo Pupin“ iz Dervente, koji koji nastupaju za tim Republike Srpske 1, izborilu su polufinale na Evropskom prvenstvu u futsalu za učenike do 18 godina u Banjaluci.

Dervenćani su sa 6:2 nadigrali vršnjake iz Bijeljine, koji su igrali za tim Republika Srpska 2.

Strijelci za našu ekipu bili su Stojčić dva puta, Kosijer, Tadić, Pašić i Žunić.

Derventa Cafe