
Učenici Srednjoškolskog centra „Mihajlo Pupin“ iz Dervente, koji koji nastupaju za tim Republike Srpske 1, izborilu su polufinale na Evropskom prvenstvu u futsalu za učenike do 18 godina u Banjaluci.
Dervenćani su sa 6:2 nadigrali vršnjake iz Bijeljine, koji su igrali za tim Republika Srpska 2.
Strijelci za našu ekipu bili su Stojčić dva puta, Kosijer, Tadić, Pašić i Žunić.
Derventa Cafe





