Vijesti Sport Derventa remijem otvorila proljećni dio sezone

Derventa remijem otvorila proljećni dio sezone

0

U VIII kolu ekipa Dervente je gostovala kod ekipe Jošavka iz Čelinca, gdje je viđena veoma interesantna futsal utakmica. Na samom početku Derventa je povela golom Pivaša, da bi se do kraja utakmice  igrao gol za golom, gdje bi Derventa svaki put povela, a domaćin poravnavao rezultat. Na poluvremenu je rezultat glasio 2:2.

Derventa remijem otvorila proljecni dio sezone

U zadnjih nekoliko minuta drugog dijela kod rezultata 3:4, sudije dva puta dosuđuju kazneni udarac za domaćina s deset metara, pomalo tendeciozno, a Jošavka je uspjela realizovati jedan. Derventa je uspjela postići pogodak sa zvukom sirene, ali sudije nisu priznale pogodak jer su ocijenile da je kontakt s loptom bio nakon zvuka sirene, tako da je konačni rezultat ovog zanimljivog meča ostao 4:4.

U IX kolu Derventa je domaćin ekipi KMF Gradiška a utakmica je na programu u subotu u 19 časova u sportskoj dvorani Derventa.

KMF JOŠAVKA – KMF DERVENTA  4:4 (2:2)

Sportska dvorana u Čelincu. Gledalaca  100. Sudije: Grbić i Udovičić iz Prijedora. Strijelci: Babić 3 i Branković  za Jošavku, Pivaš 2, Bašić i Marić za Derventu.

KMF JOŠAVKA: Modić, Jovanović, Jevđenić, Branković, Popović, Stjepanović, Babić, Zeljić i Radujković.

KMF DERVENTA: Plisnić, Trutina, Kulaga, Railić, Pivaš , Simić,  Bašić i Marić.