Vijesti Sport Derventa učvrstila drugo mjesto na tabeli

Derventa učvrstila drugo mjesto na tabeli

0

U utakmici 5. Kola II lige RS u futsalu, ekipa Dervente je dočekala ekipu Glavice iz Doboja. Viđen je zanimljiv futsal meč, a domaća ekipa je zasluženo pobijedila goste iz Doboja. Prvo poluvrijeme je bilo dosta čvrsto i nakon dosta promašenih šansi s obe strane, Derventa golovima Gojića i Simića dolazi do vodstva od 2:0, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Derventa ucvrstila drugo mjesto na tabeli

Golova nije bilo do sredine drugog poluvremena, a onda se nižu jedan za drugim, da bi se ušlo u posljednjih pet minuta s rezultatom 4:2 za Derventu. Golom Railića 2 minuta prije kraja, sve dileme oko pobjednika su riješene, da bi i Dragosavljević u posljednjim sekundama dao gol za konačni rezultat ovog meča.

U sljedećem kolu, koje je na rasporedu sljedeći vikend, Derventa gostuje kod ekipe Obilić iz Prnjavora.

KMF Derventa – KMF Glavica Doboj 6:2 (2:0)

Sportska dvorana Derventa. Gledalaca  50. Sudije: Radić i Nišić iz Šamca. Strijelci: Simić 3, Gojić, Railić i Dragosavljević  za Derventu, a Lukić i Živanović za Glavicu.

KMF Derventa: Aleksić: Marić, Bašić, Đuričić, Kojić, Railić, Dragosavljević, Duspara, Pivaš, Simić, Gojić i Milošević.

KMF Glavica Doboj: Zelenković, Bašić, Omerčić, Lukić, Živanović, Pupić, Misurić, Hajrić, Neziri,Vračević i Simić.