Vijesti Sport Desetkovani “krojači” poraženi u Prijedoru

Desetkovani “krojači” poraženi u Prijedoru

0

Desetkovani Tekstilac, oslabljen neigranjem trojice povrijeđenih i četvorice suspendovanih fudbalera, poražen je na gostovanju kod Rudara u Prijedoru.

Oba pogotka domaći su postigli pred kraj svakog od poluvremena. Prvi je postigao Pekija u nadoknadi prvog dijela, a drugi Jaćimović u 89. minuti.

Računajući susret u Kupu Srpske “krojačima” je ovo četvrti poraz u nizu.

U narednom kolu Tekstilac dočekuje Slobodu iz Novog Grada.

M:tel Prva liga Republike Srpske, 6. kolo: FK Rudar – FK Tekstilac 2:0 (1:0). Gradski stadion u Prijedoru. Glavni sudija: Gigović Velibor

FK Tekstilac: Benjamin Čalaković, Marić Dušan (od 73. Šain), Dejan Đekić, Benjamin Vugdalić, Saša Đuričić (od 73. Čavić), Dejan Ćorić, Nikola Babić, Miodrag Rudan, Siniša Sarkić, Luka Banović, Ljubiša Šarkić. Trener Mile Lazarević.