Vijesti Sport Domaći imali više sreće: Derventa poražena u posljednjim sekundama – VIDEO

Domaći imali više sreće: Derventa poražena u posljednjim sekundama – VIDEO

0

Rukometaši Dervente poraženi su sinoć na gostovanju kod Konjuha rezultatom 23:22, nakon što su domaći postigli pobjednički pogodak doslovno u posljednjim sekundama.

U prvom poluvremenu viđen je uglavnom izjednačen susret. Domaći su u stizali do prednosti od dva gola (5:3, 6:4), ali je Derventa napravila sjajnu seriju od 4:0 tako da je istekom 20. minuta imala prednost od 6:8. Ipak, domaći do isteka prvog dijela dolaze do minimalne prednosti (11:10).

Sličan scentaio je viđen i u nastavu, Derventa je sustigla prednost Konjuha od 19:15, ali su više sreće u završnici imali domaći.

Najraspoloženiji u redovima Dervente bili su Živanić sa 7, Dragičević sa 4, te Zemunović i Milinković sa po tri gola.

Dervenćani u narednom kolu dočekuju Maglaj.

Premijer liga BiH, 3. kolo: RK Konjuh – RK Derventa 23:22 (11:10).