Vijesti Sport Dominacija derventskih tekvondoista na Prvenstvu Republike Srpske – FOTO

Dominacija derventskih tekvondoista na Prvenstvu Republike Srpske – FOTO

0

Na danas održanom 21. Prvenstvu Republike Srpske takmičari Tekvondo kluba “Derventa” osvojili su 9 medalja, od čega pet zlatnih, te nekoliko ekipnih i pojedinačnih priznanja.

Zlatne medalje osvojili su Milica Karanović (ktg -62 senior), Anđela Pijetlović (ktg -49 senior), Stefani Banjac (ktg – 49 junior), Sergej Teofilović (ktg -57 kadet), Srđan Teofilović (ktg -53 kadet), dok je srebrna bila Milena Tepić (ktg -55 junior).

Bronzana odličja zaslužili su Andrija Prodić (ktg -51 ml. kadet), Đorđe Sarić (ktg -36 ml. kadeti) i Ognjen Tešendić (ktg -45 ml. kadet).

Najboljom seniorkom turnira proglašena je Milica Karanović, a istu titulu u konkurenciji kadeta ponio je Srđan Teofilović.

Seniori “Dervente” osvojili su ekipno prvo mjesto, junior su bili drugoplasirani, a kadeti treći.