Vijesti Sport Druga futsal liga: Derventa ugostila Glasinac na otvaranju proljećnog dijela sezone

0

Futsaleri Dervente poraženi su od sokolačkog Glasinca rezultatom 3:1 na otvaranju proljećnog dijela sezone, u utakmici 6. kola Druge lige Republike Srpske Grupa 1.

Sokočani su do vođstva došli krajem prvog dijela pogotkom Beatovića, da bi rezultat poravnao Vladan Vujičić nakon pet minuta igre u nastavku. Ipak, pobjedu gostima donosi dvostruki strijelac Arabinja u posljednjim minutama utakmice.

U narednom kolu Derventa je trebala ugostiti Teslić, ali je ova ekipa odustala od takmičenja.

Druga liga RS, 6. kolo: KMF Derventa – KMF Glasinac 1:3 (0:1)
Dvorana u Derventi. Sudije: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) i Vladan Todorović (Čelinac). Strijelci Beatović (18.), Vujičić (25.), Arabića (36. i 38. minut). Žuti kartoni: Brković (Derventa), Arbinja (Glasinac)

Derventa: Stjepanović, Marić, Suzan Brković, Nović, Kulaga, Evđenić, Vujičić, Kukić, Bogdan. Trener: Dejan Plisnić.

Glasinac: Pajević, Beatović, Jolović, Milinković, Arbinja, Simić, Bakmaz, Đerić Trener: Predrag Dobrilović.