Vijesti Kultura i obrazovanje Ekonomski tehničari osvojili treće mjesto na takmičenju u organizaciji Ekonomskog fakulteta

0

Ekonomski tehničari Stručne i tehničke škole osvojili su treće mjesto na Regionalnom kvizu znanja iz ekonomije koje je organizovala Ekonomska škola Doboj i Ekonomski fakultet Univerziteta u Banjoj Luci.

Učenici su ovaj plasman ostvarili zahvaljujući pokazanom znanju u konkurenciji šest škola Dobojske regije i to pobjednika JU Ekonomska škola Doboj, Ugostiteljske i trgovinske škola Doboj, Srednjoškolskog centra “Jovan Cvijić” Modriča, Srednjoškolskog centra “Nikola Tesla” Šamac i Srednjoškolskog centra “Jovan Dučić” Teslić, inače drugoplasirane ekipe takmičenja.

Ekonomski fakultet je obezbijedio i nagrade za najuspješnije i to 300 KM za prvo mjesto, 200 KM za drugo mjesto i 100 KM za treće mjesto.