Vijesti Sport FK Tekstilac Kort: Odigran posljednji pripremni susret pred Borac

FK Tekstilac Kort: Odigran posljednji pripremni susret pred Borac

0

FK Tekstilac Kort juče je odigrao i posljednju pripremnu utakmicu pred početak proljećnog dijela Prve lige Republike Srpske i to protiv lidera drugoligaškog zapada, ekipe Željezničar Sport Team.

Na stadionu Predgrađe “krojači” su vodili pogotkom Rastovića nakon prvih 45. minuta, da bi početkom nastavka, golom Bosančića iz jedanaesterca domaći došli do izjednačenja, a u finišu meča, golom Đukića, i do potpunog preokreta. Brigu šefu stručnog štaba derventskog prvoligaša Zoranu Dragišiću, pred susret sa Borcem koji će biti odigran u subotu, zadaju i povrede Brkovića i Duspare.

FK Tekstilac, prvo poluvrijeme: Plisnić, Đekić, Kremenović, Kovac, Ćorić, Đuričić, Simić, Gatarić, Jandrić, Rastović, Stijepić. Drugo poluvrijeme: Pećić, Marić, Jolović, Ćorić, Plavšić, Komlenović, Đekic, Susaković, Duspara, Brković, Vukadinović.

Juniori i kadeti gostovali u Doboju
Danas su svoje susrete u okviru 15. kola Omladinke lige BiH odigrali juniori i kadeti Tekstilca i to protiv dobojske Sloge. Kadeti su poraženi rezultatom 2:0, dok su juniori svoje vršnjake savladali minimalnim rezultatom. Pogodak je potigao Vukadinović, na asistenciju Simića.

Juniori: Pećić, Bojka, Petrić, Plavšić (od 33. Vujičić), Vugdalić (od 70. Đekić), Reljić, Gostimirović, Vukadinović, Jaćimović, Kovačević i Simić.

Kadeti: Adamović, Fejza, Malić, Trivić, Vukadinović, Eminović, Savić, Mićić, Savović, Ćorić, Brkić. Igrali su i Stjepanović, Karamehić i Mitrović.