Vijesti Sport Fudbal: “Krojačima” bod u Sarajevu

Fudbal: “Krojačima” bod u Sarajevu

0

Tekstilac je na gostovanju u Istočnom Sarajevu osvojio šesti bod u prvih sedam kola Prve lige Republike Srpske.

Nakon prvog dijela “krojači” su imali minimalnu prednost. Naime, već u 13. minutu sudija Marić ocijenio je da je Regoje igrao rukom u kaznenom prostoru, a siguran sa bijele tačke bio je Perić.

Na isti način do gola su došli i domaći. U 53. minutu Kovač je igrao rukom, a strijelac sa “kreča” bio je Radovanović.

U narednom kolu Tekstilac će ugostiti Slobodu iz Mrkonjić Grada.

Prva liga RS, 6. kolo: FK Slavija – FK Tekstilac (0:1). Stadion SRC “Slavija”. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina). FK Tekstilac: Plisnić, Marić, De. Ćorić, Jolović, Kovač, Đuričić, Maksimović, Komlenović, Perić, Kukić, Susaković. Klupa: Pećić, Brković, Đekić, Simić, Vugdalić, Da. Ćorić. Trener: Igor Janković.