Vijesti Sport Fudbal: Tekstilac ispustio prednost

Fudbal: Tekstilac ispustio prednost

0

Ni treće kolo Prve lige Republike Srpske “krojačima” nije donijelo slast pobjede. Nakon poraza od Kozare i Borca, ovog puta banjalučki Željezničar odnio je bod kući.

Nakon prvog poluvremena mreže se nisu tresle, ali već početkom nastavka, tačnije u 52. minuti, iskusni Jolović dovodi Tekstilac u vođstvo golom nakon udarca iz ugla. “Krojači” su kontrolisali susret i stvarali prilike, ali petnaestak minuta prije kraja meča Kovač je zaradio drugi žuti karton, da bi nedugo potom gosti iskoristili igrača više i došli do izjednačenja.

U narednom kolu Tekstilac je ponovo domaćin, ovog puta ekipi Podrinja.

Prva liga RS, 3. kolo: FK Tekstilac – FK Željezničar (BL) 1:1 (0:0). Gradski stadion u Derventi. Sudija: Vuković Vojislav. FK Tekstilac: Pećić, Marić, Duspara, Jolović, Kovač, Komlenović, Đuričić, Maksimović (od 82. Đekić), Susaković, Kukić (od 46. Ćorić), Perić. Trener Marko Stojić.