Vijesti Sport Fudbal: Tekstilac zimuje na posljednjem mjestu prvoligaške tabele

Fudbal: Tekstilac zimuje na posljednjem mjestu prvoligaške tabele

0

U posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva fudbaleri Tekstilca poraženi su od ekipe Rudara iz Prijedora rezultatom 2:0. Nakon prve polovine takmičenja “krojači” zauzimaju posljednje mjesto na tabeli.

Gosti su do pobjede došli u posljednih desetak minuta igre. Prvo je u 79. minutu pogodio Mujagić, da bi u posljednjim sekundama pobjedu potvrdio Kovačević.

Tekstilcu je ovo bio peti poraz u nizu i jasno je da u narednoj polusezoni moraju uložiti dosta truda da sačuvaju prvoligaški status. Ako dođe do najavljenog “skraćivanja” lige taj podvig biće još teže izvesti.

Prva liga RS, 16. kolo: FK Tekstilac – FK Rudar 0:2 (. Gradski stadion u Derventi. Gledalaca 150. Sudija Jelić Mario. FK Tekstilac: Pećić, Marić, Jolović, Kovač, Ćorić, Đuričić, Duspara, Perić, Đekić, Kukić (od 62. Susaković), Simić. Trener Dejan Plisnić.