Vijesti Sport Fudbal: Tekstilac i dalje bez pobjede

Fudbal: Tekstilac i dalje bez pobjede

0

Šef stuke “krojača” Igor Janković na svom debiju protiv Podrinja izveo je veoma ofanzivan sastav. Ipak, to nije donijelo domaćima prvu pobjedu.

U prvom poluvremenu viđen je veoma dinamičan fudbal, ali borbenost i rastrčanost oba sastava nije dovela do većih prilika. Sredinom poluvremena Kukić je “probio” po desnoj strani i uputio oštar prizeman centaršut, ali golman gostiju uspjeva omesti Perića u ključnom trenutku. Do kraja poluvremena prijetili su i gosti preko opasnog Zekića, ali njegov udarac u zadnjem trenutku blokira Marić.

Nastavak je donio mnogo slabiji tempo, bez izglednih prilika, tako da je ostao početni i najnepopularniji rezultat.

U narednom kolu “krojači” gostuju kod prijedorskog Rudara.

Prva liga RS, 4. kolo: FK Tekstilac – FK Podrinje 0:0 (0:0). Gradski stadion u Derventi. Gledalaca 150. Sudija Lazić Siniša. FK Tekstilac: Plisnić, Marić (od 70. Suzan Brković), De. Ćorić, Jolović, Simić, Đuričić (od 75. Đekić), Maksimović, Kukić, Duspara, Susaković (od 80. Da. Ćorić), Perić.