Vijesti Sport Fudbaleri Borca remizirali protiv Rudara

Fudbaleri Borca remizirali protiv Rudara

0

Fudbaleri Borca remizirali su protiv Rudara iz Stanara 1:1 (1:1), u derbi meču 10. kola MOL Doboj. Ovim remijem Borac je zadržao 3. mjesto, primakevši se na bod zaostatka drugoplasiranoj ekipi Borca iz Kotorskog.

Borac je igrao u sledecem sastavu: Pijetlović, Simić, Nedić, Đurđić, Bojanović, Trutina, Kulaga Dalibor, Kulaga Dario, Lisičić, Savić, Budeša.

Borac je bio oslabljen neigranjem kapitena Teofilovića i standardnog Balaševića, ali pojačan novajlijama, koji su već pokazali da ce biti odlična pojačanja za nastavk sezone.

Po veoma lošem i natopljenom terenu gotovo nemoguće je bilo razviti igru pa se čekala greška protivnika kako bi se došlo do šanse.

Dolaskom Dejana Pijetlovića Borac je riješio najveću boljku iz prošlog dijela sezone, a to je golman. Pokušaje Rudara odlično je rješavao i čuvao svoju mrežu.

Polušansu za Borac imao je Đurđić u osmom minutu, ali je njegov šut po zemlji nije bio dovoljno dobar da savlada golmana Rudara. Sa druge strane, dobru šansu imalo je Rudar, ali lopta odlazi pored gola.

U 13. minutu Simić odličnim udarcem donosi domaćinu prednost od 1:0. Zatim Savić i Kulaga ne koriste odlične šanse za povećanje prednosti.

Rudar koristi promašaje i Tadić postiže pogodak minut prije kraja prvog poluvremena za 1:1. To je bio i konačan rezultat jer u drugom poluvremenu nije bilo golova.