Kad ćete otvoriti prodavnicu u Trstencima,profitabilna bi bila.Vi ste postavljali trgovce koji su vas krali,zadnja,ona debela vas je urnisala i zatvorila prodavnicu.Ima i dobrih trgovaca pa bi vam se isplatilo a i potrebe građana bi bile zadovoljene.
Idem još u školi i radila bi
Kad ćete otvoriti prodavnicu u Trstencima,profitabilna bi bila.Vi ste postavljali trgovce koji su vas krali,zadnja,ona debela vas je urnisala i zatvorila prodavnicu.Ima i dobrih trgovaca pa bi vam se isplatilo a i potrebe građana bi bile zadovoljene.