Vijesti Sport Gruba igra na terenu se sve više toleriše

Gruba igra na terenu se sve više toleriše

0

Fudbaleri FK “27. juli” dugo će pamtiti gostovanje u Bušletiću kod FK “BSK” u okviru 6. kola MOL Doboj koje je odigrano prošlog vikenda.

Gruba igra na terenu se sve vise tolerise

Već nakon prvog poluvremena odnosno nakon odigranih prvih 45 minuta rezultat je išao u korist domaćina iz Bušletića – 3:2. Tokom drugog poluvremena “BSK” je uspio da zatrese mrežu gostiju još četiri puta, i tako upiše pobjedu od pomalo nevjerovatnih 7:2.

Utakmicu je obilježila gruba igra domaćina i katastrofalno suđenje glavnog arbitra iz Dervente, Slavena Budeše. Posljedica veoma grube igre domaćina jeste povreda igrača FK “27. juli” Dražena Bašića, kome je domaći igrač slomio nos.

Da podsjetimo, u okviru 3. kola MOL Doboj golman FK “Borac” iz Bosanskih Lužana je takođe teže povrijeđen, tačnije, iz jednog od duela sa gostujućim igračem izašao je sa slomljenom nogom. Start igrača koji je nad njim načinio prekršaj i povrijedio ga nije sancionisan od strane glavnog arbitra.

FK “27. juli” je igrao u sastavu: Dinko Kovačević, M. Malić, Oro, Darko Kovačević (G. Udovičić), Aksentić, Bašić (Subić), B. Kukić, S. Kukić, Veselinović, Popović, Brković.