Vijesti Sport Julovci deklasirali rudare

Julovci deklasirali rudare

0

Fudbalski klub ”4. Jul” Pojezna je u nedelju na svom stadionu ”Lavulji” pored rijeke Ilove ubjedljivo savladao dobru ekipu Fudbalskog kluba ”Rudar” iz Stanara sa 4 : 1.

Julovci deklasirali rudare 1

Prvo poluvrijeme je proteklo u fer igri, ali veoma nezanimljivoj sa par šansi sa obe strane, ali se ipak na odmor otišlo bez pogodaka. Drugo poluvrijeme počelo je jače i žustrije. Obije ekipe su nastojale da što prije postignu pogodak, ali veoma brzo Poježani su preko Erića postigli vodeći pogodak. Tek što se sa loptom zaigralo s centra, Poježani su već vodili sa dva gola razlike. Ubrzo je postignut i treći gol, a zatim su gosti iz kontre smanjili rezultat na 3 : 1.

Julovci deklasirali rudare 2

Gosti su tada nešto bolje zaigrali i redali šanse, pa su imali priliku da smanje gol razliku iz penala, ali je Evđenić odlično odbranio jak šut sa jedanest metara. Do samog kraja rezultat se nije mijenjao, ali su Poježani iz jedne kontre pred sam kraj utakmice povećali vodstvo na 4 : 1.

To je bio konačan rezultat u fer i dobroj utakmici. Sudijska trojka dobro je obavila svoj posao, a crvenih kartona nije bilo. Kod Poježana, važno je istaći dobru igru i odbranu golmana Evđenića, te dobru igru mladih igrača Milana Marića i Dražena Aleksića, a zasluge pripadaju i golgeteru Eriću.