Vijesti Sport Kumanovčani idu dalje

Kumanovčani idu dalje

0

Prva utakmica koja je bila na programu, između ekipa iz Doboja i Teslića bila je veoma zanimljiva a za nijansu je bolja bila ekipa iz Doboja. Meč između Hedisa iz Skoplja i ZDZ iz Prnjavora riješen je dva minuta pre kraja, kada je Horina iz mrtvog ugla pogodio za 3:2 i donio pobijedu prnjavorskoj ekipi.

Kumanovcani idu dalje

U trećem meču, takođe ekipa podjednakih kvaliteta, spretnija i sretnija je bila ekipa iz Banovića, koja je pobijedila rezultatom 4:3 ekipu iz Ugljevika.

Ekipa Kmn Viktorbit iz Ljubljane rutinski je savladala ekipu Garnizona, za kojeg su nastupila trojica igrača iz Sarajeva.

U petom meču, koji je bio neizvjestan do zadnjih par minuta,stvari u svoje ruke uzeli su Bećarević i Gavrić i riješili pitanje pobjednika u ovom meču, da bi Stjepanović sa dva pogotka ublažio poraz svoje ekipe.

U posljednjem meču seniora, ekipa Dalipom kornera iz Kumanova, za koje nastupaju sve reprezentativci Makedonije, savladala je ekipu Kutine iz Hrvatske, golovima u posljednjih par minuta, mada su propustili dosta šansi i pogodili nekoliko puta stativu.

U četvrtfinalu veterana , prošlogodišnji pobjednik, Fructa trade, je rutinski savladao ekipu iz Teslića.Turnir se nastavlja u utorak 21.12., kada su na programu utakmice grupe 1 i 3, i polufinalni susret veterana. Inače u treći krug je se plasiralo 12 ekipa koji su raspoređene u 4 grupe po tri ekipe, gdje samo prvoplasirani stiče pravo nastupa u polufinalu.

Utakmice grupa 2 i 4 su na programu u srijedu 22.12. a polufinale i finale je na programu u petak 24.12.