Vijesti Sport Kup BiH: Željezničar ipak prejak

Kup BiH: Željezničar ipak prejak

0

FK Tekstilac je poražen od FK Željezničar u 1/16 finala Kupa BiH.

Renomirani protivnik poveo je u 23. minuti kada je iz slobodnog udarca mrežu mladog Pećića pogodio Smajlović. Trinaest minuta kasnije ekipa iz Sarajeva udvostručila je prednost preko Ramovića.

U nastavku sigurnu pobjedu Sarajlija potvrdio je rezervista Zec sa “bijele tačke”.

Tekstilac nastavlja takmičenje u Kupu Srpske, dok u subotu u okviru 7. kola Prve lige Republike Srpske dočekuje Podrinje.

Kup BiH, 1/16: FK Tekstilac – FK Željezničar (0:2). Gradski stadion u Derventi. Gledalaca 500. Sudija FK Tekstilac: Pećić, Marić, Ćorić, Jolović, Rašović, Aljetić, Rudan, Reljić (od 60. Milojević), Zarić (od 80. Đuričić), Stupar, Perović. Trener Danimir Milkanović.