Vijesti Sport “Leo” savladao Tekstilac

“Leo” savladao Tekstilac

0

Fudbaleri Tekstilca poraženi su na gostovanju u Trebinju rezultatom 2:0.

Domaći Leotar do prednosti je stigao u 44. minutu golom rezerviste Sekulovića, nakon bolje igre u prvom dijelu.

“Krojači” u nastavku kreću angažovanije, a nakon dobre prilike Reljića, najbolju šansu za izjednačenje propušta Perović u 69. minuti kada ne realizuje kazneni udarac. Samo dva minuta kasnije njegovim stopama pošao je najbolji igrač Trebinjaca Šipovac, čiji je udarac sa “kreča” ukrotio Tekstilčev golman Milošević. Ipak, desetak minuta prije kraja konačan rezultat postavlja domaći napadač Ristić.

Tekstilac će se od ove sezone oprostiti protiv Borca iz Kozarske Dubice pred svojim navijačima.

Prva liga RS, 29. kolo: FK Leotar – FK Tekstilac 2:0 (1:0). Stadion Leotara u Trebinju.

FK Tekstilac: Milošević, Marić, Đekić, Jolović, Bubanja, Stajić (od 77. Nestorović), Perović, Reljić (od 65. Dubačkić), Ajković, Vidović (od 65. Vugdalić), Dujaković. Trener Mile Lazarević.